Konkursi kaotanud Järvamaa bussifirma kaalub kohtusse minekut

Inno Tähismaa 12. märts 2001, 10:35

Paide bussifirma ASi Assotrans nõukogu arutab täna pärastlõunal, kas vaidlustada bussireisijate vedaja leidmiseks korraldatud konkursi tulemused vahekohtus, teatas Kuma raadio.

Assotrans oli seni oli reisijate vedamisel Järvamaal monopoolses seisus. Firma tegevjuht Toomas Sarap ütles möödunud nädala lõpul, et ta pole komisjoni otsusega nõus, kuna tasuvamad liinid läksid Tallinna firmale Atko Trans, mille senisest tegevusest ei tea ta midagi. Samuti pole Atko Transil Sarapi sõnul liinidele saata oma busse.

Atko Transi juhatuse esimees, Järva eksmaavanem ja endine maapanga juht Arvo Sarapuu kinnitas laupäevases Järva Teatajas, et paika ei pea, et Atko Transil pole oma busse, sest need kuuluvad Atko Transi omanikfirmadele MRP Linna Liinid ja MTG Vooremaa.

Sarapuu ei plaani Järvamaale bussijuhte tuua Tallinnast, vaid tööle võetakse kohalikud mehed. Sarapuu laseb Paidesse rajada busside tellimis- ja avariipunkti, kusjuures firma hakkab nime kandma Atko Trans Paide.

Atko Trans lubab kõige magusamal liinil Paide ja Türi vahel sõitma panna kolme uksega bussid juba 1. aprillist.

Tasuvatest liinidest ilmajäämine tähendab Assotransile umbes kümne inimese koondamist ja kümnekonna bussi seismajätmist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing