MicroLink viib arvutimüügi internetti

22. märts 2001, 10:47

Arvutitootja MicroLink avas täna ametlikult interneti-arvutipoe ARVUTID.COM, seades eesmärgiks viia lähima aasta jooksul enamik oma arvutimüügist internetti.

ARVUTID.COM on mõeldud nii edasimüüjatele kui ka lõpptarbijatele. Kliendid ja kaupmehed saavad ekraanil konfigureerida vajaliku arvutikomplekti ning selle endale tellida. Lõpptarbija peab tellimuse teostajaks valima ühe MicroLinki 60-st ARVUTID.COM-s sisalduva Eesti edasimüüja.

ARVUTID.COM avamine ei tähenda, et MicroLinki arvuteid enam poest osta ei saaks, ütles ARVUTID.COM projektijuht Mart Sepp. MicroLink investeeris kaupluse rajamisse 0,5 miljonit krooni.

ARVUTID.COM võimaldab valmis arvutikomplektide konfigureerimist ja tellimist, kuid üksikute lisaseadmete ja komponentide müük ei ole hetkel veel võimalik.

MicroLink Arvutid on Baltimaade suurim arvutitootja, kellele kuulub ligi 35% Eesti turust. Firma kuulub MicroLinki ärimüügi divisjoni. Alates 2000/01. majandusaasta algusest 2000. aasta juulis on MicroLink Arvutite konsolideeritud käive olnud 181 miljonit krooni ning selle aja jooksul on toodetud 14 000 arvutit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing