Tallinna Soojus müüb 22,4 miljoni eest vanu katlamaju

26. märts 2001, 10:55

AS Tallinna Soojus kuulutas 3. maiks välja kirjaliku enampakkumise, millel müüb kolm vana katlamaja alghinnaga kokku 22,4 miljonit krooni.

Kõige kallimalt, 17 miljoni kroonise alghinnaga müüakse Põhja puiestee 27a asuv hoonetekompleks, Põhja puiestee 35 asuvate katlamajahoonete alghind on 3,3 miljonit krooni ning Koplis asuvate hoonete hind 2,1 miljonit krooni.

Tallinna Soojuse haldusüksuse juhataja Avo Sipelgas ütles, et seni kasutati neid katlamaju tootmiseks, kuid kuna uuemaid katlamaju on moderniseeritud ja soojatootmise maht on vähenenud, siis jääksid vanad katlamajad kasutult seisma. 'Nende käigushoidmisega kaasneksid ka suured halduskulud,' lisas Sipelgas.

Sipelgase kinnitusel on katlamajad veel kasutuskõlbulikud. 'Müügikonkursil ei ole lisatingimust, kuidas katlamaju kasutada. Meil on täiesti ükskõik, mida uus omanik nendega peale hakkab,' ütles Sipelgas.

Pakkumised katlamajade ostuks avatakse 3. mail kell 12. Objektide ostuhind tuleb täies ulatuses tasuda enne ostu-müügilepingu sõlmimist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing