Liinat: hakkan tööle klienditeeninduse valdkonnas

Inno Tähismaa 04. aprill 2001, 14:59

Aprilli lõpus Hansapanka tööle asuv kaubamaja direktor Andres Liinat sai Hansapanga juhilt pakkumise umbes kuu aega tagasi ja hakkab tööle klienditeeninduse valdkonnas.

Liinat ütles, et mida ta täpselt pangas tegema hakkab, selgub lähinädalatel. Tema suurim tugevus on klienditeeninduse juhtimine ning ta ei eitanud, et tema uus töö on seotud selle valdkonnaga.

?Hansapank on küll pealtnäha küps organisatsioon, aga selgub, et ta suudan mõnda asja paremini teha,? rääkis Liinat.

Liinat tunnistas, et ta ei öelnud kohe jah-sõna pärast esimest kohtumist, kui Hansapanga juht Indrek Neivelt ta restorani lõunale kutsus. Ta tunnistas, et Neiveltil oli kannatust ja lõpuks soostus ta panka tööle minema. Neivelti isik oli otsuse tegemisel määrava tähtsusega.

Liinat ütles, et pangandusega on tal olnud kokkupuude ainult kliendi tasandil. Ta on Hansapanga klient juba pikka aega. Paarimiljonilisest eluasemelaenust on tal pangale veel väike jupp jäänus maksmata.

Liinat ütles, et Hansapank oli põhipank ka tema eelmises töökohas Reval hotelligrupis.

Liinat tunnistas, et palk pole panka tööle asumisel esimese viie kriteeriumi hulgas. Lisaks Neivelti isikule mõjutasid otsust väljakutse, panga mastaap ja haare, organisatsiooni arengutase ja väärtused, kultuur.

Liinat ütles, et ta on küll kaubamaja alla aasta juhtinud, aga praegu ongi aja märk, et tööperioodid ettevõttes jäävad lühemaks. Tema sõnul on kaubamajas teisigi häid juhte. Tema lahkumine pole seotud Kaubamaja võimaliku müügiga mõnele välisettevõttele ega ka kontserni ümberkorraldustega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing