Tartu kutsub külla välismaa ärimehed

Inno Tähismaa 04. aprill 2001, 08:30

Tartus toimuvad 19-21. aprillini rahvusvahelised ärikontaktpäevad, millest võtavad osa ettevõtjad Soomest, Saksamaalt ja Venemaalt, teatas Tartu linnavalitsuse esindaja.

Tartu linnavalitsus loodab ürituse korraldamisega anda tõuke paljudele Tartu ja Lõuna-Eesti ettevõtetele rahvusvaheliste ärikontaktide loomiseks.

Hetkel on avaldanud soovi luua Tartus ärisidemeid 8 ettevõtet Soomest, Saksamaalt ja Venemaalt: VERTEK Verkontekijät Oy Soomest (energia ja kommunikatsioonivõrkude IT lahendused), Laitilan Rautarakenne Oy Soomest (küttepuude töötlemise seadmed ja metsatehnika, Kasvihuone Es-An Oy Soomest (professionaalsete kasvuhoonete tootmine ja renoveerimine ning kodukasvuhoonete tootmine), Steel Master Oy Soomest (masindetailide tootmine suurtele diiselmootoritele, energiatootmisele ja töötlevale tööstusele), R. Laaksonen Soomest (niisutusseadmed, aiandus- ja põllumajandusmasinad), Seehafen Wismar GmbH Saksamaalt (sadamateenindus), Novida Vocational Institute Soomest (ärikoolitus, seminarid) ja Novgorodski Mehanit?eski Zavod Venemaalt (toidu pakendamise masinate tootmine).

Ettevõtjatel, kes soovivad luua ärisidemeid nimetatud välisfirmadega, palutakse ühendust võtta hiljemalt 12. aprillil Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakonnaga aadressil Gert.Schultz@raad.tartu.ee. Kontaktpäevade töökeel on inglise keel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing