Haapsalu linn müüb magusaid rannakrunte

17. mai 2001, 12:18

Haapsalu linnavalitsus müüb 11. juunil korraldataval suulisel avalikul enampakkumisel 11 linnale kuuluvat kinnistut - Ungru tee ja Suur-Liiva maaüksused, kuhu detailplaneeringute kohaselt on planeeritud kümneid uusi elamukrunte.

Nii näeb Paralepas asuva Ungru ja Kiltsi teede vahelise ala detailplaneering ette umbes kolmekümne individuaalelamu ehitamist. Planeeringusse mahuvad veel ka korterelamud ja ridamajad. Ka Kasnina-nimelise neeme juures merekaldal paiknev Suur-Liiva kujundatakse tulevikus kvaliteetseks elamupiirkonnaks.

'Sealsed krundid on tõeliselt ilusad ja eksklusiivsed, vaade aknast merele loojuvale päikesepunale on kindlustatud,' iseloomustas Haapsalu linnavalitsuse avalike suhete osakonna juhataja Liivi Ollino.

Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub kõige kõrgema ostuhinna ja nõustub alljärgnevate kehtestatud lisatingimustega: kinnistu ostuhinna tasumine eesti kroonides hiljemalt kinnistu ostu-müügilepingu sõlmimise päevaks, notaritasu tasub ostja. 1320 ? 2320 m² suuruste kruntide alghinnad algavad 220 000 kroonist.
Enampakkumise võitjal tuleb sõlmida ühe kuu jooksul ostu-müügi leping enampakkumise tulemuste kinnitamise päevast arvates.

Avalik suuline enampakkumine toimub 11. juuni 2001 kell 10.00 Haapsalu Linnavalitsuses, Posti 34, Haapsalu, III korruse saalis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing