ETV peab lauluvõistluse korraldama eriabita

20. juuni 2001, 08:08

Eestiga lõplikult eurovisiooni lauluvõistluse korraldamise kooskõlastanud Euroopa Ringhäälingute Liit (EBU) ei kavatse anda võistluse korraldamiseks eriabi, sest peab Eesti Televisiooni suuteliseks võistlust ise läbi viia, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Mingeid eritingimusi võrreldes teiste eurovisiooni lauluvõistlust läbi viinud riikidega Eesti ei saa,? kinnitas lauluvõistluse korralduskomitee juhatuse liige ja Eesti Televisiooni (ETV) arendusdirektor Jaanus Kõusaar.

Tema sõnul suudab ETV võistluse korraldamisega seotud organiseerimistöö enda õlule võtta, vajades EBU-lt eelkõige tehnilist abi.

?Praegu käib täpsustamistöö, millist konkreetset tehnilist abi me vajame ja ka EBU esindajad on öelnud, et kui meil on midagi hinge peal, siis küsige aga,? sõnas Kõusaar.

Tema kinnitusel ei ole tehnilise abi palumises midagi erakordset, sest ka EBU on huvitatud võimalikult heast teleülekande kvaliteedist ning võistluse õnnestumisest. Sarnast abi on EBU eurovisiooni korraldajatele andnud ka varasematel aastatel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing