Postimees ei usu, et Mega jõuab nullkasumisse ka 2002. a lõpuks

20. juuli 2001, 14:01

Postimehe võrguväljaande tegevtoimetaja Kristjan Otsmanni hinnangul on vähetõenäoline, et isegi pärast EPL Online"ga liitumist jõuab Mega nullkasumisse järgmise aasta lõpuks.

'Kobin teatas eile, et Ekspress Grupp loodab Mega ja EPL liitmisega saavutada 'positiivse majandustulemuse'. Kui ta peab positiivseks majandustulemuseks miljonikroonilist aastakahjumit, siis on selle saavutamine reaalne,' ütles Otsmann. 'Kui ta peab positiivseks majandustulemuseks nullkasumit, siis on see väga julge prognoos,' lisas ta.

'Mega ja EPL ühendamine ei tulnud mulle üllatusena, sest on avalik saladus, et Mega otsis juba mitu kuud väljapääsu portaali nimele väärilisest kahjumist,' ütles Otsmann.

Otsmanni sõnul ei kaasne Mega ja EPL Online liitumisega erilisi muudatusi Postimees online"i töös.

Otsmanni sõnul on raske öelda, kuidas Mega ja EPL Online"i liitumine portaalide turgu mõjutab enne kui reaalne liitumine saab teoks ja on näha, kas EPL võtab Mega täies mahus üle või mitte.

'Tõenäoliselt Delfi tulemusi EPL ja Mega liitumine ei mõjuta, sest esialgu näib, et Eesti kõige tagasihoidlikumale portaalile tehakse lihtsalt kosmeetiline operatsioon ja võib-olla ühendatakse veidi niigi kasinat tööjõudu. Portaalide turg on jagatud ning uute kasutajate juurdevõitmine on väga kallis lõbu,' lisas Otsmann.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing