Kama?okolaadi tohutu müügiedu ületas kõik prognoosid

14. september 2001, 11:09

Augusti alguses turule jõudnud kondiitritööstuse Kalev Kamatahvli müük ulatus esimese müügikuu jooksul 13,1 tonnini, ületades tootja esialgse prognoosi enam kui 2,5-kordselt, teatas ettevõte. Kama?okolaad on nii 'kuum' kaup, et Kalev suudab praegu varustada vaid suuremaid kauplusi

?Kamatahvli ootamatult suur müügiedu on tekitanud olukorra, kus nõudlus toote järele ületab täna pakkumise,? teatas AS Kalevi müügi- ja logistikaosakonna juhataja Ivar Miller. Tema sõnul suudab tootja hetkel tõrgeteta varustada vaid osa suuremaid kauplusi, kuid alates järgmise nädala teisest poolest peaksid laovarud olema juba piisavad rahuldamaks kõikide klientide vajadusi. ?Me vabandame oma klientide ja tarbijate ees tekkinud ebameeldivuste pärast ning loodame nende mõistvale suhtumisele,? ütles Ivar Miller.

Kamatahvli müügiedu peamiseks põhjuseks võib lugeda inimesi vallanud äratundmisrõõmu ning lapsepõlvenostalgiat ? oli ju Kamatahvel aastaid tagasi väga populaarne maius. ?Müügile on kindlasti kaasa aidanud ka endisaegse retsepti ning pakendikujunduse kasutamine,? lisas Ivar Miller.

Kama?okolaadi müük edeneb jätkuvalt tõusvas joones ? ainuüksi septembri esimesel nädalal müüdi Kamatahvlit kokku juba 10,5 tonni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing