Vargad ründasid Türil politseijaoskonda

25. september 2001, 08:11

Vargad üritasid ööl vastu eilset murda sisse Türi politseijaoskonda, kuid tööle hakanud signalisatsioon peletas kurjategijad minema, kirjutab Järva Teataja.

Türi politseijaoskonna komissari kohusetäitja Alo Allemann rääkis, et varas või vargad olid lahti kangutanud korrapidajaruumi välisakna ja sisemise akna puruks löönud. ?Millega aken puruks löödi, ei oska veel öelda, sest mingit kivi või kangi me ei leidnud,? sõnas Allemann.

Katkisest aknast paari meetri kaugusel oli värviteler ja arvuti, kuid nendeni polnud kurjategija käsi jõudnud. Allemanni hinnangul peletas pärast aknaklaasi puruks löömist tööle hakanud signalisatsioon vargad minema ja nad ei jõudnud midagi kaasa haarata.

?Sellist asja, et keegi tahaks politseisse sisse murda, pole varem juhtunud, siit tahetakse ikka rohkem välja murda,? sõnas Allemann. Ta lisas, et pärast häiresignaali saamist jõudsid üheaegselt kohale nii ESSi kui ka politsei patrull, kuid kurjategijad olid jõudnud juba põgeneda.

Et vargusi politseimajast tulevikus vältida, lubas Allemann esimese korruse akendele trellid ette panna.

Järva politseiprefekti Gero Kartau sõnul ei pruukinud kurjategijate eesmärk olla politseijaoskonnast midagi varastada. ?See võis olla ka näiteks kättemaks salaviina vastu võitlemise eest,? sõnas Kartau.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing