Finnairi otsus loobuda Dubaisse lendamisest mõjutab ka Wris Toursi

26. september 2001, 15:32

Finnair ei alusta talviseks hooajaks plaanitud puhkusereise Araabia Ühendemiraatidesse Dubaisse Ühendriikide terroriakti tõttu tekkinud ebakindlusest, teatab MTV3. Otsus mõjutab ka Eesti turismibürood Wris Tours.

Kliendid on juba loobunud Dubai reisidest, ja sellele tuginedes otsustas Finnair talvised puhkuselennud hoopis ära jätta, arutledes olukorda reisibüroodega. Paljud on Dubai reisi vahetanud Kanaaride reisi vastu.

Aurinkomatkat juhataja Timo Heinose sõnul on kliendid hakanud loobuma ka Egiptuse reisidest. Aurinkomatkat otsustas sinna saata senisest väiksema lennuki, kuna soovijaid nii palju enam pole.

Nädala alguses teatas ka TIH Finlandia müügijuht Jukka Mustila, et nende rühmades on Egiptuse reisid vahetatud Kanaaride reiside vastu.

Eestis korraldab samuti Finnairi lennukitega otselende Dubaisse ja Egiptusesse Wris Tours, mille tootejuht Tiina Peterson ütles, et ametlikku teadet sihtkoha mahavõtmisest pole tulnud. 'Ootevalmis me siiski olime juba eelmisest nädalast,' lisas ta.

Dubaisse peaksid lennud algama Petersoni sõnul 19. oktoobril, Egiptusesse 15. oktoobril. Peterson ütles, et talvistest sihtkohtadest on nad olulised, kuid Wrir Toursi kogukäibest määravat osa kindlasti ei moodusta.

Peterson lisas, et seoses Dubai ja Egiptuse kadumisega sihtkohana tõuseb huvi Kanaaride reisi vastu, mida Wris Tours talvisel hooajal samuti korraldab.

Wris Tours asendab turundusjuhi Argo Kasela sõnul Dubaisse reisida soovijatele selle Kanaaride reisi vastu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing