ETV eelistab Kristina ?miguni president Arnold Rüütlile

29. november 2001, 08:15

24. veebruaril ei tee Eesti Televisioon vabariigi aastapäeva vastuvõtult otseülekannet, vaid eelistab televaataja ette tuua otsepildi Kristina ?migunist olümpiamängude suusarajal, kirjutab SL Õhtuleht.

24. veebruaril kattuvad president Arnold Rüütli pidulik vastuvõtt Estonia teatrimajas (algus kell 18) ja Kristina ?miguni kihutamine Salt Lake City taliolümpiamängude suusarajal (algus kell 18.25).

?Otseülekandes näitame presidendi kõnet ja kontserti. Täpselt hetkel, kui kontsert lõpeb, algab Kristina sõit ja me näitame seda,? kinnitas ETV programmidirektor Ilmar Raag eile.

Raagi sõnul salvestab ETV presidendi piduliku vastuvõtu ja näitab seda hiljem videolindilt. ?Suusatamist salvestada ja seda hiljem näidata pole mõtet. Kõik ju teavad juba tulemust,? põhjendab Raag.

?Kui ETV tõepoolest otsustab näidata presidendi vastuvõttu videolindilt ja presidendi kantselei ei kavatse president Arnold Rüütli piduliku vastuvõtu kellaaega muuta, siis alustame kindlasti presidendi kantseleiga läbirääkimisi,? ütles TV3 programmidirektor Jüri Pihel. Tema sõnul teeks TV3 presidendi vastuvõtust meeleldi ise otseülekande. ?Kindlasti on palju inimesi, kes ei taha suusatamist vaadata ja jälgiksid parem Rüütli vastuvõttu,? põhjendas Pihel.

Kanal 2 on samuti huvitatud otseülekande tegemisest presidendi kätlemistseremoonialt. ?Siin võiksid erakanalid koostööd teha,? arvab telejaama juht Urmas Oru.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing