ERGO kindlustus hakkab laulu- ja tantsupeo peasponsoriks

15. märts 2004, 10:48

Täna kirjutab ERGO Kindlustus alla lepingu Eesti laulu- ja tantsupeo sihtasutusega, millega saab eeloleva suve laulu- ja tantsupeo peasponsoriks.

ERGO kindlustus toetab üldrahvaliku suurürituse läbiviimist 350 000 krooniga, teatas ettevõte.

ERGO Kindlustuse juhatuse esimees Olga Rezniku sõnul soovib ERGO sponsorina kaasa aidata traditsiooni kestmisele. ?Loodame, et üritust toetades saame anda oma panuse Eestimaa rahva ühtekuuluvusse Euroopa Liiduga ühinemise aastal, teisalt aga viia laulupeosõnumit Eestist väljapoole,? lisas Reznik.

ERGO on pikka aega toetanud Tallinna lastehaigla ja Pelgulinna sünnitusmaja toetusfonde ning Peeteli lastekodu Tallinnas. Samuti oli ERGO 2002. aastal Eestis korraldatud Eurovisiooni lauluvõistluse lõppkontserdi peasponsor.

ERGO kaubamärki kannavad Eestis kolm põhifirmat: kahjukindlustusselts ERGO Kindlustuse AS, elukindlustusselts ERGO Elukindlustuse AS ja kogumispensionifonde haldav ERGO Varahalduse AS. Kõigil neil on ühine omanik ? Saksamaal Düsselfdorfis asuv ERGO Kindlustusgrupp.

ERGO on käibe mahult Saksamaal teine ja Euroopas üheksas kindlustusgrupp, mis on esindatud 23 Euroopa riigis, omades 27 miljonit klienti üle Euroopa. Eestis teenindab ERGO inimesi 24 linnas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing