SLÕL: piiritusekuningas Antropov vallandas oma sugulased

22. juuli 2004, 08:57

Kauaaegne Rakvere piiritusetehase direktor Arvo Antropov koondas poja Arturi ja Moe piiritusetehase direktrissi õde Laine ning läks pikale puhkusele.

Piiritusetehase direktori kohusetäitja Arno Kangur selgitas, et Arvo Antropov pole 1999. aastast alates saanud ühtki kuud puhata, seetõttu võttis ta juuli algul viis kuud puhkust korraga välja, kirjutab SL Õhtuleht. Kas ta pärast puhkust tööle naaseb, ei oska Kangur öelda.

«Praegu saan lähtuda vaid ametlikust paberist, et Arvo on puhkusel,» sõnab ta. Juttu, et Arvo Antropov on hoopis koondatud või vallandatud, peab ta lausvaleks.

Enne puhkusele minekut koondas Arvo oma poja Arturi piiritusetehase kommertsdirektori kohalt. «Ühes tehases pole kahte kommertsdirektorit vaja. Arturil on ka eraärid ja ta sukeldub neisse,» kommenteerib Kangur.

Peale Arturi ulatas Arvo Antropov juuli algul koondamisteate ka oma õele, Moe piiritusetehase direktrissile Laine Hekile. «Kuna eelmisel aastal Moe ja Rakvere piiritusetehas ühinesid, siis polnud kahte juhti vaja,» kommenteerib Arno Kangur.

Töölt on eemal ka Artur Antropovi abikaasa Annely, piiritusetehase hulgilao juhataja. Kangur selgitab, et Annely läks juuli algul puhkusele ja naaseb augustis. «Praegu on meil kokkulepe, et ta töötab edasi,» sõnab Kangur.

Miks vangerdused juhtkonnas puudutavad vaid Antropovi suguvõsa, peab Kangur juhuslikuks kokkusattumuseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing