Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. november 2004, 07:57

Eesti Päevaleht:

Juhan Parts ja Siim Kallas allkirjastasid juba tänavu jaanuaris kokkuleppe erakondade ühinemiseks. Muu hulgas lepiti kokku, et juhiks jääb Res Publica esimees.

Aasta lõpus ähvardab kümmet kuni 18 kiirabibrigaadi ajutine sulgemine, kui riik kiirabile tänavusest lisaeelarvest taotletud kümmet miljonit lisakrooni ei eralda, kinnitas sotsiaalministeeriumi abiminister Külvar Mand.

Maksu- ja tolliameti hinnangul on suhteliselt hiljuti asutatud ettevõtteid, kes hakkasid Eestisse suhkrut sisse tooma ning kelle tehingutest on tulnud suurem osa üleliigsest suhkruvarust.

Eesti telekommunikatsioonifirmad on kaasa läinud maailmas üldise trendiga, mille kohaselt telefoni- ja internetiteenused koonduvad ja näiteks helistamiseks saab kasutada ka internetti.

Postimees:

Haigekassas väljatöötatud uued kulupõhised raviteenuste hinnad kahjustavad mitmete eriarstide hinnangul meditsiini arengut, kuna löögi alla satuvad haiglad, kus osutatakse kiiret ja tõhusat arstiabi.

Mitmed Tallinna vanalinnas asuvate ärimajade omanikud on jätnud maa kasutusotstarbe seadusevastaselt elamumaaks, hoides madalama maamaksu tõttu aastas kokku miljoneid kroone.

Kui Res Publica esimees Juhan Parts kutsub reformierakondlasi liitumisele, on tal varrukas trumpäss ? Reformierakonna kauaaegse liidri Siim Kallase allkiri dokumendil, mis kirjeldab detailselt kahe võimupartei ühinemist.

SL Õhtuleht:

Tallinlanna sõnul jõudis kullerfirmaga Moskvasse läkitatud ümbrik lubatud kahe päeva asemel kohale 12 päevaga. Firma kodulehelt nõutatud aruandest selgub, et pakike kulges Moskvasse läbi Soome, Rootsi, Belgia, Itaalia ja Suurbritannia.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing