SLK lisab suveks öise reisi

Gert D. Hankewitz 29. mai 2006, 15:55

Saaremaa Laevakompanii teatel lisab ettevõte ajavahemikuks 16. juuni kuni 6. august Kuivastu-Virtsu parvlaevaliini sõidugraafikusse kuus öist reisi nädalas.

Saaremaa Laevakompanii infojuhi Anne Saare sõnul on tegemist juba aastaid kavas olnud plaani teostumisega. “Kuna suvehooaja päevased graafikud on praktiliselt maksimumtihedad, siis reise saab lisada just hilisematele kellaaegadele. Nädalavahetustel, reedeti, laupäeviti ja pühapäeviti on nõudlus tavaliselt kõige suurem, seega peaksid need öised võimalusi veidi laiendama ning eelkõige hilisematele saabujatele sobima”, rääkis Saar.

Alates 16. juunist hakkavad täiendavad öised reisid väljuma Kuivastu sadamast laupäeviti, pühapäeviti ning esmaspäeviti öösel-varahommikul kell 1 ning Virtsust kell 2.

Öistele reisidele on võimalik ka kohti ette broneerida, veoautodele ning bussidele on antud reisidele broneeringute tegemine tasuta.

1. juunist kehtib Kuivastu-Virtsu parvlaevaliinil ka suvine tihedam laevade sõidugraafik. Reisijaid teenindavad liinil Saaremaa Laevakompanii parvlaevad Viire ja Regula.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing