SEB Eesti Ühispanga jaepanganduse juht tuleb pangast seest

01. august 2006, 11:57

SEB Eesti Ühispanga jaepanganduse valdkonna uus juht on Ahti Asmann, kes on Ühispangas töötanud erinevatel ametikohtadel alates 1994. aastast, teatas pank.

SEB Eesti Ühispanga jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna uue juhi ja juhatuse liikmena asus tänasest ametisse Ahti Asmann, senine jaepanganduse valdkonna juht Lembit Kitter alustab augustis tööd Tallinki Grupi peadirektorina.

'Ahti on saanud väga hea ja pikaajalise panganduskogemuse ning usun, et tema juhtimisel tugevdab SEB Eesti Ühispank oma positsioone jaepanganduse turul veelgi,' kommenteerib jaepanganduse valdkonna uue juhi tööle asumist SEB Eesti Ühispanga juhatuse esimees Mart Altvee.

Ahti Asmann on töötanud pangas alates 1994 aastast, alustanud Võru kontoris laenujuhina ja hiljem jätkanud laenuosakonna juhatajana. Aastal 1997 oli Ahti Tartu kontoris laenuosakonna juhataja ning alates 1998. aastast on Ahti Asmann töötanud Tallinnas, SEB Eesti Ühispanga peamajas erinevatel positsioonidel krediidivaldkonnas. 2001. aastast töötab ta jaepanganduse divisjoni juhina.

'SEB Eesti Ühispangal on Eesti turul väga tugev positsioon,' ütles Ahti Asmann. 'Võtan üle edukalt juhitud valdkonna, jätkan kindlalt panga kliendikeskset poliitikat ning kaasaegsete finantslahenduste pakkumist. Need kaks suunda on taganud meile suurima konkurentsieelise teiste pankade ees. Edu aluseks jääb professionaalsus ja kliendikesksus.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing