Viciunai Balticu 8 kuu käive kasvas 114,4 miljoni kroonini

12. september 2006, 13:25

Külmutatud ja jahutatud toiduainete müügi- ja logistikateenust osutav Viciunai Baltic OÜ 8 esimese kuu käive oli 114,4 miljonit krooni.

Käive kasvas eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 7,5 miljonit krooni ehk 7 protsenti. Ettevõtte puhaskasum oli kaheksa esimese kuuga 4,8 miljonit krooni.

'Ettevõttes on jätkunud plaanipärane, sisseprogrammeeritud kasv,' ütles Viciunai Baltic OÜ juhatuse esimees Mauno Leppik.

2006. aastal plaanib ettevõte saavutada vähemalt 183 miljoni kroonise läbimüügi.

Viciunai Baltic OÜ loodi 2000. aastal, osutamaks teenust eelkõige Vichiunai Grupi toiduainetööstuste toodangu müügiks ja jaotuseks Eestis. Täna on ettevõtte tootenomenklatuuris ca 400 külmutatud ja jahutatud toodet. Lisaks oma grupi tehaste toodangule tegeletakse ka teiste külmutatud toiduainete müügi ja jaotusega – näiteks külmutatud köögiviljad, friikartulid, jäätised jne.

Viciunai Balticu 11 kaasaegsest külmutusseadmetega varustatud kaubaautost koosnev autopark tagab katkematu külmaketi laost kaupluseni.

Külmutatud ja jahutatud toiduainete hulgimüügi- ja logistikateenust osutavas Viciunai Baltic OÜs töötab 53 inimest. Ettevõte kuulub toiduainetööstuskontserni Vichiunai Grupp.

Vichiunai Grupi ettevõtete hulka kuuluvad Eestis veel paneeritud kala- ja köögiviljatooteid ning kalapõhiseid valmistoite valmistav AS Paljassaare Kalatööstus ja tainatoodete tehas AS Vichiunai Nordic.
Vichiunai Grupi Eesti ettevõtete konsolideeritud käive oli 2005. a. 440 miljonit krooni. Eestis töötab grupi ettevõtetes 400 inimest.

Toiduainetööstuskontserni Vichiunai Grupp 6 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Vichiunai Grupi kõikide ettevõtete töötajate arv on 4500.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing