Värvimüüja käive kasvas üle 1400%

14. mai 2014, 00:00

Teknos Groupi Eesti ettevõtte käive kasvas 1492%, ulatudes 6,8 miljoni euroni. Firma ostis mullu värvide ning viimistlusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga tegeleva Kemiflora Kaubanduse.

Teknose juhatuse liige ­Marko Kübarsepp ütles, et käibe kasv tuli Kemiflora Kaubandusest. “Tegemist oli ASiga Kemiflora, kellel oli Pärnus tütarfirma Nova Color. Nova Colori nimi muudeti Kemiflora Kaubanduseks, kogu kaup ja inimesed tõsteti sinna alla ning firma müüdi Teknosele,” sõnas ta.

Kübarsepa sõnul on aastaga palju muutunud, kontserni on lisandunud uusi tooteid, teadmisi ja oskusi.

Teknos Groupi eesmärk oli Eesti turul laieneda. “Praegu laieneme, käibed tõusevad korralikus tempos. Olemasolevatesse ruumidesse ei mahu ära ning järgmise kuu alguses kolime ­uutele pindadele. Kõik meie filiaalid üle Eesti on teinud korraliku tõusu. Võrreldes eelmise aastaga on kindlasti käibetõus 50%,” märkis ta.

Kasvul on Kübarsepa sõnul kolm põhjust. “Meie olemasolevad kliendid arenevad, oleme tänu Soome kontsernile saanud juurde uusi kliente. Kui kontsern ostis Kemiflora, osteti ka Taanis ja Rootsis firmasid, kellel olid kliendid Eestis,” selgitas ta. Kübarsepa sõnul tõotab aasta tulla edukas. Plaanis on värvata töötajaid ja teha ümberkorraldusi.

Kemiflora müüs mullu Kemi­flora Kaubanduse Soome firmale Teknos Group. Mullu 4. märtsil muudeti firma nimi Teknoseks ning emaettevõtteks sai Teknos Group.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. May 2014, 18:46

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing