10. juuni 1999 kell 22:00

4. juunil toimunud Maksumaksjate Ühingute asutava kogu koosolekul kinnitati Maksumaksjate Ühingute vanematekogu, mis hakkab koordineerima piirkondlike ühingute teket. Riigikogu asespiikri Edgar Savisaare sõnul on maksumaksjate liikumine ehe näide õigest parempoolsusest. Maksumaksjate Ühingute Keskliit peaks moodustatama septembris.

Eesti Metsaliidu üldkogu tegi mai lõpul ettepaneku kutsuda kokku metsanõukogu, kus tuleksid arutusele soodustused Eesti kodanikkonna huvisid arvestavatele investeeringutele, investeeringute kaitse ja välisfirmadele piirangute kehtestamine kasvava metsa ostmisel. «Eesti majandusruum peab olema avatud, aga mitte nii, et see oleks ebasoodus või kahjutoov Eesti ettevõtetele, « ütles metsaliidu tegevdirektor Andrus Ilumets.

RETi Arengugrupi ASil on plaanis paari aasta jooksul investeerida endisesse elektroonikatehasesse RET 150 miljonit krooni ning kujundada kompleksi baasil välja rahvusvaheline elektroonika- ja kaubanduskeskus. Lisaks elektroonikatööstuse jätkamisele on plaanis tehase territooriumile ehitada 150 kohaga 3-4 tärni hotell.

Eesti Panga presidendi Siim Kallase sõnul on Eesti majanduses märke, et tarbijahinnaindeksi kasvu peatumine mai umbes 1% tasemel võib endaga kaasa tuua paljude firmade pankroti ja tööpuuduse järsu kasvu. Kallase sõnul on Eesti praegu eufoorias, kuna meil on läinud oodatust paremini.

Hetkel kuum