6. september 1999 kell 22:00

Tallinn hakkab valimiste eel taas ajalehte üllitama

Esmaspäevast taas ilmuv ajaleht Pealinn hakkab ilmuma kord nädalas nii eesti- kui venekeelsena. Eestikeelseid lehekülgi on viis ja venekeelseid kolm, teatas Raepress.

Linnavalitsuse eesmärk oli lehte kavandades anda linlasele võimalikult palju infot linna probleemide, olme ja kultuuri- ning spordiürituste kohta, ka hakatakse lehes avaldama linna ametlikke materjale, teatas Raepress.

Ajalehe saavad linlased oma postkastidesse, samuti on leht tasuta saadaval kõigis linnavalitsuse infosaalides ja -punktides ning teistes linnaasutustes.

Linnasekretär Toomas Sepp on varem öelnud, et selle aasta eelarves pole linnalehe väljaandmiseks raha ette nähtud. Esmaspäeval ei osanud Sepp täpsustada, kui suureks kujuneb taas ilmuma hakkava linnalehe eelarve.

Tallinna linn on alates suvest elanud säästurezhiimil.

Linnavalitsuse poolt rahastatav leht lõpetas ilmumise eelmise aasta kevadel, kui ebaõnnestus riigihankekonkurss linnalehe väljaandja leidmiseks.

Toona takerdus linnalehe ilmumine volikogu esimehe Edgar Savisaare ja tollase linnapea Ivi Eenmaa erimeelsustesse, kes ei jõudnud väljaandja osas kokkuleppele.

Autor: BNS

Hetkel kuum