Inno Tähismaa • 27. detsember 2000 kell 11:58

Privador leidis partneri Lätis

Privador ASi ja Ugunssiena SIA juhatajad sõlmisid edasimüügilepingu, mille kohaselt saab Ugunssiena Lätis teiseks Privadori toodete edasimüüjaks, teatas Privadori esindaja.

Eelnevalt on Privador sõlminud edasimüügilepingu ühe teise tuntud Läti IT-teenuste pakkujaga.

Lepingu kohaselt kasutab Ugunssiena Privadori sideturbetooteid ja ?teenuseid oma klientidele informatsiooni infrastruktuuri lahenduste pakkumisel.

'Mul on hea meel, et Privadori positsioon Baltimaades tugevneb järjekordse partneri lisandumisega,' kommenteeris tehingut Privadori välismüügijuht Peeter P. Mõtsküla. ?Kuigi Privadoril on maailmalaiused ambitsioonid, jäävad Baltimaad vähemalt mõneks ajaks meie olulisimaks tegutsemispiirkonnaks. Baltikumis tugeva kliendibaasi loomine on meie peamisi eesmärke ja usun, et partnerlus Ugunssienaga aitab sellele palju kaasa.'

Mõned nädalad tagasi kirjutas Privador alla sarnase edasimüügilepingu ühe Belgia turvateenuse pakkujaga. Partnerlussuhete sõlmimine on käimas veel mitmete Euroopa turvateenuste pakkujatega.

Privador AS on Eesti infoturbeturu liider. Ugunssiena SIA on Läti infoturbefirma, kelle peamised tegevusvaldkonnad on täielike infoturbeteenuste pakkumine ja turbetoodete arendus.

Hetkel kuum