Büroo päevaks või paariks

Heli Lehtsaar 24. jaanuar 2001, 00:00

Lühiajalist kontoripindade rentimise teenust pakuvad rahvusvaheliste ärikeskuste keti Eesti ?lülid? ? näiteks Business House Tallinn ja Tallinna Maailmakaubanduskeskus (WTC Tallinn). Ajutiselt rendile antavates kontoriruumides on täissisustus ning kontoritehnika, samuti sekretäri- ja koristamisteenus. Soovi korral võib teenuste paketist ka loobuda ning lihtsalt pinda rentida.

Oma firma esinduse saab luua ka ilma kontoripinnata ? nii Business House Tallinna kui Tallinna Maailmakaubanduskeskuse juures saab oma firmale teha individuaalse telefoni ja elektronposti aadressi, telefonile vastatakse sel juhul teie firma nimel.

Eve Noor Business House Tallinnast räägib, et ajutist büroopinda võib vaja minna erinevate suurprojektide väljatöötamise ajaks. Samuti firmadel, kes alles alustavad tegevust, komplekteerivad personali, ega soovi end pikaajaliste rendilepingutega siduda.

Lühiajalist kontoripinda kasutavad ka firmad, kes soovivad tulevikus endale pinna osta, kuid ei taha seni koormata end mööbli ostmisega ja selle hilisema kolimisega uude kontorisse.

Eve Noor nendib, et üheks või kaheks päevaks kasutatakse bürooruumide rentimise teenust harva. ?Välismaalt paariks päevaks Eestisse tulnud ärimees saab tööd teha ka hotellis ning eraldi kontorit tavaliselt ei vaja,? arvab ta.

Business House Tallinn pakub Tallinnas Rävala Ärikeskuses 12?105ruutmeetriseid bürooruume. Valdavalt on need kasutamiseks mõeldud ühele kuni viiele inimesele. Kui ruumivajadus on suurem, saab tube juurde võtta.

Jõe ja Ahtri tänava nurgal büroomaju omav Tallinna Maailmakaubanduskeskus pakub ajutiseks rentimiseks 12?60 m2 pindu.

WTCTallinn äriteenuste müügijuht Margot Roose sõnab, et sageli tullakse välismaalt paariks-kolmeks kuuks Tallinnasse tööle ning siis läheb ajutist pinda vaja. Aktiivselt kasutavad bürooteenuste ruume WTC Maailmakaubanduskeskuste liikmed ja Eesti erinevate linnade äriringkondade esindajad, kes vajavad ruume vaid paariks päevaks.

Tallinna Maailmakaubanduskeskus pakub bürooruumide rentimise teenust nii äriteenuste paketiga (büroo- ja sekretäriteenus jmt) kui ilma. Kui klient ei soovi äriteenuste paketti, on minimaalne rendiperioodi pikkus kolm kuud, kui aga tahetakse ka äriteenuste paketti, saab ruume rentida kasvõi mõneks tunniks.

Vt. ka tabelit: Lühiajaline kontoripinna rendihind sisaldab tööks vajalikku põhiinventari

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing