Hannes Rumm siirdub euroliitu tutvustama

ÄP Online 17. aprill 2001, 00:00

Rumm asub tööle 23. aprillil, kirjutas EPL Online. Rummi sõnul on tema ülesandeks tugevdada Euroopa Liidu alast teavitustööd.

Seni on ELIS levitanud Euroopa Liitu käsitlevat teavet, rahastades kodanikuühenduste projekte, avaldades trükiseid, korraldades koolituskursuseid ning toetades maakondlike infopunkte.

?Aga valmistudes aasta-kahe pärast toimuvaks rahvahääletuseks Euroopa Liidu poolt või vastu, tuleb inimestele pakkuda teavet üha enam just ajakirjanduse vahendusel,? ütles Rumm. ?Selleks kuluvad marjaks ära minu kogemused.?

Hannes Rumm (32) töötas alates 1995. aastast ajalehes Eesti Päevaleht, ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse eriala.

Kaks ja pool aastat tagasi loodud ELISe eesmärk on viia eri institutsioonide kaasabil teave Euroopa Liidust ja eurointegratsioonist võimalikult paljude inimesteni, et üha enam huvigruppe suudaks Euroopa Liiduga ühinemise eel osaleda argumenteeritud arutelus. ELISe vahendusel on rahastatud nii eurooptimiste kui ka -skeptikuid esindavaid kodanikuühendusi, samuti mitmeid meediaprojekte.

ELISe senine juhataja Mare Haab jätkab ELISes tööd, koordineerides välissuhtlust ja -koostööd.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:23
Otsi:

Ava täpsem otsing