D?unglirütmid Liiva keskuses

11. mai 2001, 00:00

Sel aastal on Liiva keskuse pidude eestvedajatel plaanis korraldada neli suuremamahulist tantsu, performance?ite, hea muusika ja meeleoluga sisustatud pidu. Uue sarja nimeks on valitud interaktiivsust, ülemaailmsust ja grandioossust iseloomustav Worldwide, millega käib kaasas slogan ?...get connected?. Worldwide?i ideed kannavad edasi siia saabuvad maailmakuulsad esinejad. Sarja neli pidu kannavad endas igaüks nelja ilmakaare hõngu, iseloomustades nende maade kultuuri ja inimesi. Sellele ideele tugineb nii dresscode kui ka üldine peo sisekujundus.

11. mail toimuva ürituse märksõna on South ja dresscode on Jungle. Peotuju süstib maailma üks suuremaid plaadifirmasid Defcom2, kes tutvustab Liiva keskuses selliseid artiste nagu Seamus Haj, Bryan Chambers, Matthew Roberts.

Seamus on Defectedi tunnustatuim plaadikeerutaja, kes nüüdseks harvadele eksklusiivsetele DJ-settidele produtseerib ise muusikat, otsib Defectedile uusi andekaid artiste ja edukaid muusikapalu, on raadiohääleks ja kirjutab muusikalehtedele.

Bryan on Defectedi tuntuim artist, laulja, kelle uusim hittlugu Defectedi alt ?All I Do? on saanud kiidusõnu ja soosingut kuulsaimatelt DJdelt ja promootoritelt.

Matthew täht on alles särama löömas. Defectedi all on ta jõudnud välja anda kaks singelplaati ning järge on ootamas päris oma album. DJna on mees mööda ilma rännanud juba üksteist aastat.

Liiva keskuses jääb kestma ka kõmu ja elevust tekitanud Club Privé sari, mis toimub põhimõttel ?pidu peo sees?. Iga üksikut Club Privé? juhib mõni tuntud kunstnik või loominguline isik, kelle ideedele tuginedes konstrueeritakse vastav sisekujundus, muusikvalik ja performance?id.

R 11. mail
Liiva Keskus, pilet 225 kr
lisainfo http://www.vibe.ee tel (0)s 614 1666

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing