Männik: EMT ja Elioni ühendamine otsustamata

ÄP Online 22. jaanuar 2004, 00:00

?See ei vasta tõele,? ütles Männik, kommenteerides kuuldusi EMT ja Elioni peatsest ühendamisest, ?mingisugust otsust pole olemas.? Ta lisas, et selle peale alles mõeldakse.

Männik ütles, et asi võib ka nii välja kujuneda, et ettevõtteid ei liideta kokku. Praegune otsus, millest on räägitud ettevõtte-siseselt, näeb ette töötamist edasi nagu seni. Selle skeemi järgi tegutseb üks haldusettevõte Eesti Telekom ja kaks operatiivset ettevõtet.

?Võib öelda niipalju, et kolme ettevõtte, eriti kahe operatiivse ettevõtte vahel teeme rohkem koostööd, palju rohkem koostööd,? rääkis Männik. ?Kui teeme rohkem koostööd, ei tähenda see administratiivset ühendamist.?

Männik ütles, et koostöö kujutab endast näiteks ühiste fiks- ja mobiilsidepakkumiste tegemist klientidele.

Männiku sõnul ootavad kliendid, riti suured kliendid Eesti Telekomi ettevõtetelt eelkõige kompleksseid süsteeme, kus ühe pakkumisega on võimalik lahendada kõik probleemid.

See ei tähenda Männiku sõnul tulude vähenemist, vaid pigem vastupidi, sest konkurentsi olukorras on vaja klientide hoidmiseks pakkuda neile seda, mida teised pakkuda ei saa.

Männiku sõnul kaalutakse ettevõtete ühendamist nõukogu ja omanikega. ?See on protsess, otsuseid ei tehta kiiresti,? ütles Männik. Vajaliku analüüsiga lubas Männik valmis saada märtsiks-aprilliks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing