Ülo Toomsalu • 26. oktoober 2005 kell 6:33

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Haigla paneb müüki praegu tühjana seisva Kivimäe haigla koos 17 hektari suuruse krundiga Nõmmel ning psühhiaatriahaigla Paldiski maanteel asuva Seewaldi 24-hektarilise krundi.

Põllumajandusministeerium tahab tuleval aastal kolida suuremasse hoonesse, sest Tallinna Laia tänava maja kipub ametnikele kitsaks jääma.

Kaks suurt linnuliha müüjat ? Tallegg ja Maag ? usuvad, et surmaviirus jõuab ühel hetkel siiski siiakanti, kuid linnugripi paanikaks pole Eestis küll põhjust.

Eile otsustas Saare maavalitsus tagasi lükata nii Atko Gruppi kuuluva AS Harjumaa Liinide, AS Sarbussi ja Go Grouppi kuuluva AS Neomobile pakkumise, sest küsitud dotatsioonisumma oli suurem riigi pakutavast.

Ärileht:

Jaan Manitski muudab Tallinna hipodroomi kuumaks elurajooniks, sest kolib hobuste võidujooksud Harjumaale, hipodroomist kujuneb eestlaste unistuste kodukoht.

Kink.ee müüb kingitusi otse internetis. Peatselt avataval veebilehel pannakse välja esialgu kuni 10 000 kingiideed.

Viru Keemia Grupi suuraktsionäride Margus Kangro ja Priit Piilmanni eestvedamisel on asutatud firma EPhaG, mis juba aasta pärast peaks tegelema Eesti jaoks strateegilise ravimitootmisega.

Postimees:

Kultuuriminister Raivo Palmaru tutvustab täna riigikogu keskfraktsioonis uut rahvusringhäälingu seaduse eelnõu, mis tooks Eesti Televisiooni ja Eesti Raadiosse reklaami tagasi.

Soodsa majanduskeskkonnaga harjunud Eesti väikeettevõtetel puudub selge tulevikunägemus ning nad ei suuda teadvustada oma konkurentsieeliseid.

Igal kümnendal Eesti inimesel on raskusi rahaliste kohustuste täitmisega ning nende võlad küünivad keskmiselt paari tuhande kroonini.

Pärnu Postimees:

Pärnus Rüütli 31 asuva kolmekorruselise Kungla ärikeskuse ostis hiljuti 19,8 miljoni krooni eest osaühing Poolmere, mille omanik on tuntud kinnisvaraärimehe Indrek Toome poeg Sander.

Hetkel kuum