Rannavolle hooaja avaservid Tallinnas ja Tartus

Mikk Jürjens 02. juuni 2006, 00:00

Sel nädalavahetusel avavad rannavõrkpallurid suvise rannavõrkpallihooaja, kahe võistlussarja avaetapile saab kaasa elada Tallinnas ja Tartus.

Tartus tehakse laupäeval ja pühapäeval algust "Speedo Summer Trip" seeriavõistlusega, mis koosneb üheksast etapist ja on mõeldud oma ala proffidele. Ehkki tegemist on avatud võistlusega, mis tähendab, et kellegi ees ust kinni ei lööda, on suuremale osale etappidest oodata küllaltki tugevaid võistkondi. Eesti esipaari Kristjan Kaisi ja Rivo Vesikut võib võistlussarja eestvedaja Karol Paasi sõnul kodumaal näha 15. juulil Pärnu Nivea Sun Cupil. "Huvi on kuulda olnud ka piiride tagant, raske öelda, missugustele etappidele meie naabrid Lätist ja Soomest jõuavad, tõenäoliselt tulevad nad siia järgmiseks osavõistluseks," arvab Paas.

Teine võistlussari, millega pühapäeval algust tehakse, on "Starman Satelliit", mis jookseb juba viiendat hooaega ja koosneb sel aastal seitsmest etapist. Reeglistikus läbiviidud muudatus tähendab võistlejatele aga seda, et "Speedo Summer Tripil" kümne parema hulka jõudnud paar ei tohi enam "Starman Satelliidi" etappidel kaasa lüüa. "Starman Satelliit" on mõeldud harrastussportlastele ning seetõttu on avaetapile Audentese väljakutel oodatud kõik mehed, ainsaks tingimuseks on 50kroonine osavõtumaks paari kohta ning ühine vorm. Võistlused algavad kell 11, osalejatel palutakse kohal olla vähemalt pool tundi varem. Karol Paasi sõnul pole need kaks seeriavõistlust ainsad, mida rannavolle huvilistele sel hooajal pakutakse. Näiteks on plaanis hakata korraldama igal esmaspäeval turniire Pärnus, Tallinnas, Tartus ja ehk mujalgi. www.evf.ee

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:39
Otsi:

Ava täpsem otsing