Ellujäämiskunst komöödia ja verdtarretava põnevusfilmi võtmes

Christel Karits 27. oktoober 2006, 00:00

Järgneva seitsme päeva uute filmidena rõõmustavad kinopublikut Lauren Weisbergeri samanimelise menuromaani alusel vändatud komöödia "Saatan kannab Pradat", mille peaosades säravad Meryl Streep ja Anne Hathaway, ning verdtarretav põnevusfilm "Maod lennukis", kus kangelase rollis on Samuel L. Jackson.

Esimene neist on kultusseriaali "Seks ja linn" lavastajalt David Frankelilt ning mõeldud eelkõige neile, kellele pakuvad pinget moeajakirjanduse telgitagused ja see, kuidas karmi naisülemuse alluvuses ellu jääda.

New Yorgi peadpööritavas moemaailmas on Pühaks Graaliks ajakiri "Runway", mida valitseb raudse ja perfektselt maniküüritud rusikaga Miranda Priestly. Jälle on jõudnud kätte hetk, mil Miranda vajab uut assistenti, sest eelmine ei pidanud enam vastu.

See on koht, mille nimel paljud noored naised oleks valmis tapma. Kogemus sellel ametipostil võiks olla värskelt kooli lõpetanud Andy Sachsile elu suurim võimalus, kuid tüdruk saab kiiresti aru, et siin edasijõudmiseks on vaja enamat kui sihikindlust ja töökust.

Miranda assistent ei tohi ajada segamini Dolcet ja Gabbanat, peab olema alati valmis lahendama kui tahes võimatuna näivaid ülesandeid ning soovitav oleks ka eraelu puudumine.

Mida enam Andy uute tingimustega kohaneb, seda enam mõistab ta, et kadestamisväärne edu tuleb sageli tohutute ohvritega. Kui kõrget hinda aga selle eest maksta tasub?

Teine uustulnuk "Maod lennukis" pakub saatanlikku õuduspilti.

FBI agent Neville Flynn on ekspert ohtlike situatsioonide alal, kuid mitte miski tema senise karjääri jooksul kogetust ei valmista teda ette selleks, mis ootab meest marsruudil Hawaii-Los Angeles. Flynni ülesandeks on toimetada kohtu ette oluline tunnistaja, kelle abiga saaks saata trellide taha mõjuka maffiabossi.

Missiooni nurjamiseks päästavad vastased lennukis valla mitusada ohtlikku mürgimadu.

Nüüd peab karastatud agent koos algaja piloodi, hirmunud meeskonna ja reisijatega alustama meeleheitlikku võitlust ellujäämise nimel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:42

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing