3. november 2006 kell 7:21

Miljonimängu võidud ei ületa 500 000 krooni eestlaste alalhoidlikkuse tõttu

Suurim Eesti miljonimängus võidetud summa on 500 000. Saate endise produtsendi Urmas Reitelmanni arvates on põhjuseks eestlaste liigne alalhoidlikkus, kirjutas Eesti Päevaleht.

"Esiteks, eestlased on alalhoidlikud ja tahavad mänguhasardi tekitamise asemel lihtsalt raha teenida," kommenteeris Urmas Reitelmann ning toob näiteks Jevgeni Nurmla, kes jõudis mängus küll viimase küsimuseni, aga võttis siis raha välja. "Miks ta oleks pidanud riskima? 500 000 krooni on suur raha," lisas eksprodutsent.

Teine põhjus Reitelmanni arvates on liiga rasked küsimused. Ometi ei arva ta, et mängu latti tuleks allapoole lasta.

Saate "Kes tahab saada miljonäriks?" produtsent Peep Viljamäe arvates on põhjused palju proosalisemad. "Siiani ei ole inimestel lihtsalt vedanud," pakkus Viljamäe ning lisas, et kui Jumal tahab, siis Eesti miljonimängus peavõit ka saadakse.Küsimuste kõrge raskusastmega ei ole Viljamäe nõus. "No ma ei tea, kui palju huvitaks vaatajaid mäng, kus miljoniküsimus on: millisest keemilisest ainest inimene 80% ulatuses koosneb? Kui selline oleks miljoniküsimus, siis millised veel muud oleks? Kas vaatajatel oleks lõbus vaadata?" küsis produtsent.

Hetkel kuum