Apananski ligi poolemiljoniline võlg läheb oksjonil müüki

Anne Oja 15. oktoober 2007, 00:00

Pankrotihaldur Toomas Saarma ütles, et loodab seekord nõude Leonid Apananski vastu enampakkumisel maha müüa.

"Ootan ise ka huviga, äkki tuleb mõni ostja," ütles Saarma 23. oktoobril toimuva enampakkumise kohta, kus ta müüb 402 699kroonist nõuet Apananski vastu 350 000kroonise alghinnaga.

Kaks varasemat enampakkumist nurjusid, kuid toona oli alghind pisut kõrgem: esimesel korral 406 245 krooni ja seejärel 360 000 krooni. Esimene enampakkumine toimus septembri keskpaiku.

Saarma ütles, et nõude alusdokumentidega on tutvumas käidud. "Dokumentidega on tutvumas käidud, neid me kellelegi kaasa ei anna," sõnas Saarma, "aga ma ei oska täpselt öelda, kas seda on teinud kokku viis, kümme või kakskümmend inimest."

Sadadele ASA Kindlustuse klientidele jäi pankrotipessa järele vähem raha, kui kulus pangaülekandeks. Veidi üle 100 krooni ootas tänavu mais seal ka kindlustusseltsi kunagist omanikku Leonid Apananskit.

"Siin ei saa ma omaloomingut teha," vastas ASA Kindlustuse pankrotihaldur Toomas Saarma toona küsimusele, kas nii pisikesi summasid on mõtet üle kanda ning kas võlausaldajad selleks ka oma pangakontot pakkuma tulevad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing