Christel Karits • 6. detsember 2007 kell 22:00

Double Trouble UpUpis

"See on uus, täiesti omanäoline sariüritus, mille esimene pidu toimub sel laupäeval ja me ei kavatse seal end tagasi hoida, vastupidi - muusikakiik käib ikka täiega üle võlli!" kirjeldas toimumahakkavat Heidy Purga.

"Meil on palju uut ja huvitavat muusikat ning kavatseme sellega meie peo külalisi rikkalikult kostitada.

Mingeid piire me ei sea, mitte millelegi, mida rajum, seda parem - loodetavasti tuleb jube möll," lubas L.Eazy pidulised argirutiinist välja raputada.

Heidy Purgat ja L.Eazyt on viimasel ajal tihti koos DJ-puldis nähtud ja publikule meeldib nende sünergia väga.

Ühistest plaadikeerutamise kõrghetkedest tekkiski idee teha kahekesi täiesti oma peosari, kus saab teha just seda, mis parasjagu pähe tuleb, "mõnuga hullu panna" nagu naised ise ütlevad.

Kuna nii Heidy kui L.Eazy on kõvad karakterid, sai sellest inspireerituna peo nimeks Double Trouble.

Erikülalisena astub peol üles legendaarne raadiohääl Koit Raudsepp, kes teeb spetsiaalse Double Trouble seti - ülevõlli kiik 360 kraadi ulatuses põranda alt ja põranda pealt.

Oma parimaid palu paiskavad plaadikotist tantsupõrandale alati värskete helidega Leslie Da Bass; mees, kes teab alati, mis muusika järgi tantsitakse - Siim Nestor; ja muusikamaitsekuse etalon Helen Sildna.

"Laupäeval saab UpUp seest täiesti uue näo, mõnusalt sooja ja värvilise, kus sel õhtul loeb vaid üks põhiline asi - hea muusika!" lubab Heidy Purga.

See on hea võimalus lasta enda sees peituv peoloom valla, ilma et keegi kõõrdpilke saadaks. Hullused on teretulnud ka stilistikas - kui mõni efektne kostüüm on pidanud nukralt kapis konutama, siis nüüd on paras aeg julgustükkideks.

Hetkel kuum