Terve päev emale

Christel Karits 09. mai 2008, 00:00

Homme algusega kell 20 esinevad Arigato spordiklubis Tarmo ja Toomas Urb emadepäevale pühendatud kevadkontserdiga "Emadepäevalaupäeva laulud elule, armastusele ja naistele".

Esitusele tulevad Urbide parimad palad, kindlasti ka emadele ja üldse kõikidele naistele pühendatud laulud.

Kevadkontserdiga lubavad vennad kuulajateni tuua käimasoleva kauni kevade päikselise atmosfääri ja maheda meeleolu ning tõotavad sellega meeliülendavat muusikaelamust.

Neil, kel oli plaanis laupäeva õhtul minna Tallinna linnahalli Emadepäeva galakontserti nautima, tuleb kahjuks oma plaane muuta, sest 10. maile planeeritud kontsert jääb ära.

"Otsustasin kontserdi ära jätta, kuna piletite eelmüük oli vaatamata reklaamikampaaniale halb. Eesti kontserditurg on hetkel äärmiselt üleküllastunud - ilmselt oli taoliseks kontserdiks lihtsalt vale aeg," kommenteeris kontserdi korraldaja ja peaesineja Dave Benton.

Suur emadepäeva gala oleks linnahalli lavale kokku toonud eri põlvkandade artistid. Dave Bentonilt said kutse koos üles astuda Anne Veski, Maarja-Liis Ilus, Noorkuu, Mikk Saar, ooperisopran Pille Lill ja värske Eurolaulu lemmik Iiris Vesik. Korraldajal vabandab pileti ostnute ees.

Piletid ostetakse tagasi 12. maist 12. juunini Piletilevi müügikohtades.

Eesti Vabaõhumuuseum kutsub emadepäeval loodusesse kevadet nautima ja meeleolukast emadepäeva kontserdist osa saama.

"Nautida saab kevadist loodust ja kuulata Arne Oidi, Uno Naissoo, Alo Mattiiseni ning teiste Eesti heliloojate igihaljaid lugusid," avab projektijuht Katri Ristal.

Südapäeval esinevad külaväljaku laval sada laululast, tund hiljem saab Kolu kõrtsi ees kuulata Haabersti Vaba Aja Keskuse puhkpilliorkestrit Kutter. Kell 14 alustab külaväljaku laval Politseiorkester Hando Põldmäe juhatusel. Solistid on Kaire Vilgats, Lea Liitmaa ja Mikk Dede.

Elioni heategevuskontsert aitab abivajavatel emadel haridusteed jätkata.

Kontsert algab traditsiooniliselt kell 15 Tallinna Raekoja platsil ning sellel astuvad üles Tanel Padar ja Tallinna Poistekoor, Noorkuu, Hannaliisa Uusma, Margus Vaher, Draamateater ja ProDance, kontserti juhivad Ivo Linna ja Gabriel Landsberg. Üritus on kõigile tasuta.

Kontserdist teeb ülekande ETV ja see on eetris kell 19.45.

Pärnus avab emadepäeval spaa- ja konverentsihotellis Strand uksed muusikakohvik. Nelja tunni jooksul esinevad seal Jaana Tringi erakooli solistid, ansamblid ja klaveriõpilased. Esitamisele tuleb 71 lugu, kõige nooremad solistid on kolmeaastased ja vanemad üle kolmekümnesed.

"Strand on loonud ekstra piduliku ja lilleseadetega ehitud kohviku, kus pakutakse kooki, kohvi ja limonaadi," avab Jaana Trink. "Kõlavad emale mõeldud laulud. Alustavad täiskasvanud, poole nelja ajal tulevad gümnasistid ja lõpetavad meie kõige pisemad." Päeva juhib Elmar Trink. Lisaks pakub hotelli restoran emadepäeva erimenüüd.

Pärnu kontserdimaja suures saalis algab aga kell 17 emadepäevale pühendatud kontsert "Sulle ma laulan...".

Tartus on emad oodatud Jaani Kirikusse, kus emadepäeva puhul annavad kontserdi Siiri Sisask ja Urmas Lattikas. Sissepääs avatakse kell 16. Kontsert kestab poolteist tundi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:53
    Otsi:

    Ava täpsem otsing