Mari Hiiemäe • 5. juuni 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Mudilastele avaneb JCI mängumaa

Täna lõunal uksed avaval JCI (Rahvusvaheline Noortekoda) mängualal ootavad lapsi kuni nädala lõpuni meisterdamistelgid, osavusmängud, õnneloos ja batuudid. Oma tööd tutvustab päästeamet ning politsei. Kohal on maskotid Lõvi Leo ning Nublu. Animafilmi töötoas saavad soovijad osaleda multifilmide loomises.

Tornide väljaku haljasalale rajatud JCI Laste Mängumaa telgid on lastele valla vanalinnapäevade lõpuni. Kuna tegevusvalikuid jagub piiramatult, ei peaks olema hirmu, et keegi millestki põnevast ilma jääb, ükskõik mis päeval ta kohale tulla saab.

Kõigest saab osa võtta just siis, kui aega ja tahtmist on. Varieerub vaid meelelahutusprogramm vabaõhulaval, mille esinejatevaliku hulgast leiab nii lastekoorid kui ka politseiorkestri.

Otse lasteala külje all on püstkojad üles löönud Vabaõhumuuseumi Elav Ajalooküla, mis ootab samuti uudistajaid.

Tallinna vanalinnapäevade programmikonsultandi Dein-Tom Tõnsingu sõnul on lasteala hea valik peredele, kes plaanivad ühiselt vanalinnapäevadest rõõmu tunda. Tammsaare parki üles pandud noorteala telgid tõmbavad seevastu pigem neid lapsi, kes on juba piisavalt suured, et ilma vanemateta mööda linna käia.

Noortealal Tammsaare pargis tutvustatakse noortele vaba aja veetmise võimalusi läbi suve nii Tallinnas kui ka väljaspool seda. Telkidega on kohal linnaosade noortekeskused, kes on oma tegevused kõigile tutvumiseks välja toonud ning ootavad usinat osavõttu. Ka noortealal on palju meisterdamisvõimalusi ja meelelahutust, suunatud vanusegrupina on sihikule võetud kooliõpilased.

Noorteala laval leiavad aset mitmesugused moeetendused, laste tantsu- ning muusikastuudiote sõuprogrammid ning noortebändide kontserdid. Noorte filmisõprade rõõmuks on sisustatud filmitelk, kus saab vaadata lastele ning noortele sobilikke dokumentaal- ning lühifilme.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt