Pankrotihaldur: TR Majade vara üritati seadust eirates müüa

Silvia Kruusmaa 12. märts 2009, 00:00

Ennoki sõnul ilmus möödunud reedel BNSis teade, et Kobe Investments üritab Rakvere Põhjakeskust müüa. "Oleme seisukohal, et TR Majade võlakirjade tagatiseks seatud vara on üritatud seadusevastaselt pankrotivara hulgast välja viia ning olen pankrotihaldurina kohustatud tegema endast oleneva võlausaldajate huvide kaitseks," ütles Ennok.

Praegu on kohtuvaidlusega seotud Margea, Lemirova ja Renaldo Invest, Kobe Asset Management 5 ja Balti Teenused. "Märkimisväärne on, et samal päeval, kui nimetatud isikud said teada TR Majade esitatud hagidest, leppisid nad kokku selles, et Renaldo Invest loobus Rakvere Põhjakeskuse tagasivõitmisest ning kinnistuid üritati müüa edasi, tasumata kinnistute eest kohe kroonigi ning jättes müügihinna tasumise täielikult tagamata," ütles pankrotihaldur.

Praeguseks on kohus keelanud kinnistute võõrandamise ja koormamise.

ASi Kobe Investments nõukogu esimehe Veljo Kuuse sõnul pankrotihaldur Oliver Ennok valetab, kui väidab, et TR Majade vara üritati seadusevastaselt müüa.

"Pankrotihaldur Oliver Ennok eksitab ajakirjandust, et mitte öelda - valetab. Rakvere Põhjakeskuse kinnistud ei ole kunagi kuulunud OÜ-le TR Majad ega saa kuuluda TR Majade pankrotivara hulka," ütles Kuusk.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:59

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing