Meerits loobus Mainori aktsiatest

Katre Pilvinski 17. juuli 2009, 00:00

Kuuendik arendusfirma ASi Mainor osakutest liikus väärtpaberite keskregistri andmetel teisipäeval. Mainor müüs ühele oma aktsionärile ühe meie sidusfirma aktsiaid ja nüüd müüs ta meile vastu Mainori aktsiaid, selgitas Mainori tegevjuht Ants Pilving. "See on grupisisene liikumine, struktuurimuutusi pole toimunud," lisas ta.

Ka Bioinvesti üks omanikest Andrus Kaldalu kinnitas, et Mainori aktsionärid nad enam pole. Ülemiste Citys omab kontrollpakki Smart City Group. "Bioinvest omab selle ettevõtte aktsiaid," märkis ta.

Kaldalu sõnul omandas Bioinvest osaluse Mainoris sellepärast, et pidas huvitavaks Ülemiste City arendusprojekti. Kuna Mainoriga jõuti vastastikku huvitavale kokkuleppele ja lahendusele selles, kuidas Bioinvest loobub oma osalusest Mainoris ja saab otseosaluse Smart City Groupis, siis tunduski see kõikidele osapooltele loogiline tehing, rääkis Kaldalu osakute liikumisest.

"Jõudsime sinna, kuhu taheti jõuda - suhe sellega, mida sooviti omandada, muutus selgemaks," märkis ta. Kaldalu lisas, et Smart City Group moodustas väga olulise osa Mainori väärtusest.

Mainor on arendusfirma, mille suurosanik on Ülo Pärnits.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing