Kadri Paas • 4. september 2010 kell 14:32

Spordikeskus tõstis eurole viidates hindu

Nõmme Spordikeskus kinnitas 1. septembrist uue, kohati märksa kallima hinnakirja, viidates vajadusega siseneda euroajastusse.

"Alates 1.septembrist kehtib Nõmme Spordikeskuses uus hinnakiri, milline valmistab ette üleminekut eurole," seisab ettevõtte koduleheküljel.

"Mitmed põhilised keskuse teenusehinnad, nagu näiteks basseinikülastus ja suuskade laenutamine, on püsinud muutumatuna pikki aastaid! Paraku peab ka keskus omadega toime tulema ning asutuse jätkusuutlikkuse tagamiseks tuleb astuda majanduslikult raske ja võibolla ka riskantne samm - teenuste mõningane hinnatõus," selgitab euro tõttu hinnatõusu ette võtnud firma.

Samas loodab eurole viidates hindu tõstnud spordikeskus, et nende kliendid on piisavalt lojaalsed ja mõistvad ning neelavad kohati kuni 40%-lise hinnatõusu vaguralt alla.

"Loodame oma klientide lojaalsusele ja mõistvusele, et üheskoos siseneda ihaldatud, kuid samas ka paljude poolt peljatud uude - € ajastusse!" lõpetab ettevõtte reipalt hinnatõusu põhjendanud teksti firma koduleheküljel.

Hetkel kuum