240 eraisikutele kuuluvat kinnistut Tallinnas, kelle veearvete maksmine käib OÜ BREM Kinnisvarahooldus kaudu, on täna võlgades, BREMile makstud summad ulatuvad kümnetest sadade tuhandete kroonideni.
"BREM on Tallinna Veele võlgu olnud viimased üheksa-kümme aastat," nentis ASi Tallinna Vesi juhatuse liige Siiri Lahe ja lisas, et selle aja jooksul on nendega sõlmitud erinevaid maksegraafikuid, mida BREM on kord halvemini, kord paremini täitnud.
Siiri Lahe rääkis eile ETV saates "Aeg luubis", et juriidiliselt on Tallinna Veel õigus peaaegu kõik kinnistud sulgeda, sest vaatama sellele, et kinnistute omanikud on oma esindajaks valimid BREMi, lasub võlgadega seotud kohustus kinnistute omanikel. Inimlikus mõõtmes ei pea me eetiliseks pöörata seda nõuet heausksete kinnistuomanike vastu, kuna meil on teada, et inimeste endi väitel on nad oma kohustused BREMi ees täitnud, lisas ta.
BREM Kinnisvarahoolduse juhataja Risto Mägi ütles, et kliendid on neile võlgu jäänud ja BREM peab iga kuu arved ise ära maksma ning väitis, et BREM on kõik inimestelt kütte, vee, prügiveo ja elektri eest kogutud summad tarnijatele edasi maksnud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!