Omanik: keemiatööstust ei müüda

Silvia Kruusmaa 20. aprill 2011, 00:00

Vaatamata kuuldustele, et Toomas ja Raivo Tammele kuuluv põlevkiviõli tootja Kiviõli Keemiatööstus (KKT) otsib aktiivselt endale ostjat, siis suuromanik ja nõukogu esimees Toomas Tamm kinnitab, et nad ei ole kellelegi ettevõtet pakkumas käinud.

Alexela Oili juhi Heiti Hääle sõnul on talle Kiviõli Keemiatööstust ostmiseks pakutud, võimalike ostjatena võivad tema sõnul kõne alla tulla ka Eesti Energia ja Viru Keemia Grupp, kuigi viimase juhatuse esimees Priit Rohumaa ütles Eesti Päevalehele, et KKT nõutud 63 miljonit eurot on liiga kõrge hind. Eesti Energia pressiesindaja Marina Bachmann kinnitas Äripäevale, et selliseid läbirääkimisi nad pidanud ei ole ning neil puudub ka huvi keemiatööstust osta.

KKT suuromanik ja nõukogu esimees Toomas Tamm ütles, et Kiviõli Keemiatööstuse omanikud ega juhtkond ei ole korraldamas müügikampaaniat ega enampakkumist ettevõttele uue omaniku leidmiseks.

"Ma ei ole kellelegi KKTd pakkumas käinud ega pea me ka mingeid selleteemalisi läbirääkimisi ühegi ostjaga. Kõik sellised spekulatsioonid on ajakirjanduslik väljamõeldis või mõne ettevõttest huvitunud isiku soovmõtlemine," ütles Tamm.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:51
    Otsi:

    Ava täpsem otsing