LivingSocial plaanib IPO-t

Maarja-Liis Mitri 30. juuni 2011, 20:44

Suuruselt teine kupongiäriga tegelev veebiportaal LivingSocial peab läbirääkimisi investeerimispankadega, et leida oma aktsiate esmaemissioonile korraldajaid, vahendab uudisteportaal Bloomberg.

Washington D.C.-s baseeruv ettevõte on pidanud läbirääkimisi pankadega nagu J.P. Morgan Chase, Barclays ning Allen & Co, plaanides IPO-ga koguda ligikaudu   1 miljard dollarit. 

Ennustatakse, et aktsiate emissioon hindab ettevõtte väärtuseks 10-15 miljardit dollarit.

Kuigi ettevõte on planeeritava aktsiaemissiooni osas kommentaaridega üsna kitsi, on ühe asjasse puutuva isiku sõnul IPO-t oodata juba enne 2011. aasta lõppu, kirjutab Bloomberg.

Ettevõte lubab 2011. aastal ühe miljardi dollari suurust tulu ja planeerib suurendada oma töötajate arvu 1800-le ehk teisisõnu kolmekordistada. Ühtlasi on kavas suurendada ka linnade arvu, kus portaal tehinguid pakub, kolmesajale, mis on senisest kaks korda enam.

2. juunil esitas LivingSociali suurim rivaal Groupon dokumendid 750 miljoni dollarilise IPO läbiviimiseks. Groupon müüb kuponge rohkem kui 500 linnas ja firma alluvuses töötab üle  7 000 inimese.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. June 2011, 22:46
Otsi:

Ava täpsem otsing