Päev börsil: kas lootus stabiilsusele aitab?

Fredy-Edwin Esse, California 11. november 2011, 09:36

USA aktsiaturud lõpetasid eilse mõõduka tõusuga ning ka Aasias on pigem roheline päev, mis annab stabiilsuse lootuses loodetavasti põhjuse kallineda ka Euroopa aktsiatel.

Enamik Hiina aktsiaid on täna küll kukkunud mure tõttu, et uued aktsiate avalikud esmaemissioonid meelitavad raha teistest väärtpaberitest ära. Langus pole küll väga tõsine olnud, sest Shanghai A-aktsiate komposiitindeks oli kõigest 0,1% miinuses.

Teistest piirkonna suurimatest aktsiaturgudest on täna enim tõusnud eile 5% kukkunud Hongkongi börsiindeks Hang Seng, mis on täna 0,8% plussis. Nikkei 225 indeks on 0,2% plussis.

Kella 9.15 seisuga veel erilist pilti Euroopa turgude võimalikust suunast ei saanud, sest ainsana avatud Londoni FTSE 100 indeksi futuur näitas 0,80% tõusu.

Tallinnas täna ühtegi majandustulemust oodata ei ole, kuid silm tasub peal hoida Nordeconi aktsial. Firma avalikustas eile kolmanda kvartali majandustulemused, mis ületasid LHV Panga ootusi. Firma vähendas aastatagusega võrreldes kahjumit neli korda ja käive kasvas ligi kolmandiku võrra.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. November 2011, 09:36
Otsi:

Ava täpsem otsing