Kristi Malmberg • 4. detsember 2012 kell 10:05

"Tegu on väljapressimisega!"

Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus ütles, et peab tema vastu esitatud hagi labaseks väljapressimiseks.

"Kuna antud tsiviilasjas saab tegu olema kohtuvaidlusega, ei saa ma kahjuks kommenteerida rohkemat, kui et mina ei ole OÜ Autorollo majandustegevusega seotud olnud, ma ei ole kahjustanud selle ettevõtte võlausaldajate huve," ütles Pentus-Rosimannus.

"Ausalt öeldes käsitlen kogu seda lugu labase väljapressimisena. Tsiviilhagi on selle esitajad tutvustanud küll meediale, mulle seda praeguse hetkeni saadetud ei ole," lisas keskonnaminister.

Keskkonnaministri reformierakondlasest abikaasa Rain Rosimannuse sõnul ei ole temale samuti mingisugust hagi tutvustatud. "Advokaadibüroo Lextal on nädal aega hagiga ähvardanud üksnes ajakirjanduses, mina mingit hagi näinud ei ole," ütles Rosimannus Delfile ning lisas, et eeldades, et see on siiski olemas, ei saa ta võimalikku kohtuvaidlust arvestades kuni selle lõpuni mingeid täiendavaid kommentaare anda.

Äripäev kirjutas teisipäeval, et ettevõtte Autorollo pankrotitoimkond esitas Harju maakohtule üle 500 000 euro suuruse tsiviilhagi, teiste seas esitas toimkond hagi ka keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannuse ja tema abikaasa Rain Rosimannuse vastu.

Hetkel kuum