Pankrotihaldur Rattus jäi süüdistuste peale keeletuks

04. jaanuar 2001, 15:48

Endine Tallinna Meretehase pankrotihaldur Kauri Rattus, kelle vahistamist kriminaaluurimise ajaks nõuab Meretehase praegune omanik Balti Laevaremonditehas, jäi raha kadumise ja alusetute kulutuste süüdistusi kuuldes keeletuks.

?Meretehas on saatnud politseisse uued materjalid, millest on näha, et raha riisumiseks kasutati ?tankiste?. Näiteks kadus tehase kassast 300 000 krooni sularaha, mis nagu oleks antud 65aastasele ?tankistile?, kes leiti 150 krooni eest Balti jaamast,? väitis Balti Laevaremonditehase pressiesindaja Urmas Tooming.

?Täiesti esimene kord kuulen. Pole sõnu, mida taolise puhta laimu peale öelda,? eitas Rattus vanuri kasutamist. ?Olen nüüd keeletu, ausalt öeldes.?

Rattus eitas raha kadumist ja alusetuid kulutusi pankrotiprotsessi käigus enam kui miljoni krooni ulatuses. Midagi ei teadnud ta ka detsembris algatatud kriminaalasjadest ega vahistamistaotlusest. ?Mind pole vahi alla võetud. Veelgi enam ? minuga pole ühendust võtnud ükski uurija, mind pole informeeritud kriminaalasjast ning mulle pole esitatud mingeid süüdistusi,? ütles Rattus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing