Laevakompanii juht kahtlustab ärimeest ebaseaduslikus lindistamises

15. jaanuar 2001, 09:30

Saaremaa Laevakompanii tegevjuhina töötav Tõnis Rihvk tegi politseile avalduse, milles palus uurida, kas teede- ja sideministeeriumi hinnakomisjoni liige ja Kuressaare linnvolinik Toivo Alt lindistas salaja nendevahelist vestlust, kirjutab Meie Maa.

?Tõnis Rihvk tegi eraisikuna avalduse, kus palus kontrollida, kas selline tegu pole mitte ebaseaduslik jälitustegevus,? ütles Saare politseiprefekt Kalle Laanet.

Vestlus, mille lindistamises Rihvk Öseli toiduainekontserni ühte omanikku Alti kahtlustab, toimus möödunud aasta lõpul Saaremaa Laevakompanii ruumides.
Avalduse tegi Rihvk politseile eelmisel nädalal.

Toivo Alt lükkas lindistamise ümber. ?Lindistamisest oli asi väga kaugel,? lausus Alt. ?Kõik see kamarajura, mis Saaremaal viimasel ajal toimub, näitab, et laevakompanii inimesed on pigis ja nüüd tuleb neil otsida igasuguseid mooduseid, kuidas vastaseid süüdistada.?

Teede- ja sideministeeriumi tariifikomisjoni kuuluv Toivo Alt on viimastel nädalatel teravalt kritiseerinud Saaremaa Laevakompaniid ja firma majandustegevuse uurimiseks tellitud audiitorkontrolli tulemusi.

Reedel pidi teede- ja sideministeeriumis toimima käesoleva aasta esimene hinna- ja tariifikomisjoni istung, kuid see lükati edasi tulevasse nädalasse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing