Privador müüb riigiasutustele soodsalt infoturbesüsteeme

Inno Tähismaa 26. veebruar 2001, 15:34

Täna sõlmisid Eesti juhtiv infoturbefirma Privador ja Eesti Informaatikakeskus raamlepingu, mille kohaselt saavad kõik Eesti riigiasutused osta Privadori turbesüsteeme soodushinnaga, teatas Privadori esindaja.

Privador on esimene eesti firma, kellega EIK sellise kokkuleppe allkirjastab.

Privadori ja EIK vahelise leppe kohaselt tarnib Privador riigiasutustele infoturbesüsteeme soodushindadega, tagades ka juurdekuuluva konsultatsiooni, koolituse ja süsteemide hoolduse.

'Privadoril on ajalooliselt avaliku sektoriga juba pikaajalised ja meeldivad suhted ? oleme nullist üles ehitanud paljude asutuste infoturbe infrastruktuuri, sealhulgas meie üleriigilistel klientidel tollil, piirivalvel, politseil ja teistel,' kommenteeris lepet Privadori tehnoloogiajuht Tarvi Martens.

Martensi sõnul on välisministeeriumi hallata kõiki Eesti saatkondi hõlmav ülemaailmne, Privadori seadmete abil loodud pidevalt toimiv turvaline privaatvõrk. ?Usun, et suudame ka edaspidi olla usaldusväärseks turbepartneriks nii avalikule sektorile kui kõigile teistele Eesti ja muude riikide organisatsioonidele,' lisas ta.

Eesti Informaatikakeskus on sõlminud kümmekond raamlepingut, mille alusel riigiasutused saavad soodustingimustel erinevate firmade tarkvara ja riistvara hankida. Seni on tegemist olnud rahvusvaheliste suurkorporatsioonidega. Privador on esimene Eesti firma, kellega raamleping sõlmitakse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing