Paide suurim toidupood saab 4 mln kr investeeringu

02. märts 2001, 15:23

Järva Tarbijate Ühistu investeerib Paide Konsumisse neli miljonit krooni, homme pärastlõunal suletakse linna suurim kauplus remondiks, teatas Kuma raadio uudistejuht Olev Kenk.

Järva Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Tõnu Uibopuu ütles Kuma Raadiole, et ühistu alustas tänavust suurimat remondiprojekti kolm nädalat tagasi. Kuid homsest suletakse toidupood ja alustatakse suuremaid ümberehitusi, mille käigus müügipind suureneb 80ne ruutmeetri võrra 450le ruutmeetrile.

Uibopuu sõnul muudetakse Paide toidupood Konsumiks, samasse ketti kuuluv pood töötab Türi kaubamajas. Lisaks seinte-lagede valgendamisele ja mõnede vaheseinte ümbertõstmisele vahetatakse välja kaupluse kogu sisustus ning seadmed jne.

Uibopuu kinnitusel on remonditöödeks ette nähtud kulutada üle nelja miljoni krooni. Paide Konsum avab uksed märtsi lõpul.

Koos avaruse lisandumisega laieneb Uibopuu kinnitusel ka toidukaupade valik ja see on võrreldav Paide Maksimarketis pakutavaga.

Konsumi ideoloogia on Uibopuu sõnul tänu üleriigilisele turundusketile pakkuda ostjatele hea teenindust ja laia sortimenti.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing