Tarvi Martens võitis Henley Management College?i esseekonkursi

Inno Tähismaa 04. aprill 2001, 15:58

Andmeturbefirma Privador juht Tarvi Martens võitis esseekonkursi, mille korraldasid koostöös Henley Management College, Marketingi Instituut ja ajaleht Äripäev.

Tarvi Martens sai auhinnaks stipendiumi osalemaks Inglismaal Henley Management College?i kolmepäevasel kursusel The Strategic Toolkit (strateegia tööriist), mille väärtus on üle 50 000 krooni.

Osalejad pidid kirjutama essee, milles tuli kirjeldada suurimat ohtu seoses strateegiliste muudatustega ettevõttes. Võistlustöö tuli esitada inglise keeles.

Osaleda said Eesti kodanikest kõrgharidusega tippjuhid, kes on vähemalt 25aastased ja on praegusel või võrdväärsel positsioonil töötanud vähemalt kolm aastat.

Võistlustöid hindasid Henley Management College?i korporatiivturunduse direktor Michael Pitfield, Merketingi Instituudi direktor Endrik Randoja ja Äripäeva peatoimetaja Igor Rõtov. Hinnati võistlustöö ladusust, argumenteeritust ja praktilist lähenemislaadi.

Teise koha sai ASi Hermann Reisid juhataja Tauri Sumberg ja kolmanda Eesti Geenikeskuse turundusnõunik ja OÜ Freshman juhatuse liige Andre Veskimeister.
Kolm paremat esseed avaldab Äripäev 30. aprillil ilmuvas Juhtimise erinumbris.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing