Pärnu soojatarbijaid kimbutavad suured arved ja kehvad majad

05. aprill 2001, 09:28

ASi Pärnu Soojus korraldatud tarbijaküsitlus näitas, et enamik kliente on kaugküttega rahul ning et rohkem tekitavad pahameelt soojuse kõrge hind ja majade kehv seisund, kirjutab Pärnu Postimees.

Pärnu Soojuse direktor Hillar Nuut ütles, et tarbijaini toimetatud 300 ankeedist laekusid täidetuna pooled. Vastuseid saadi küllalt palju, et nende põhjal teha järeldusi kaugküttega seotud probleemide kohta.

Oma korteri kütmise ja soojaveevarustusega jäi kas osaliselt või täiesti rahule ligi 90 protsenti vastanuist. Rahulolematuid oli 6,8 protsenti.

Kaugküttega ei olda rahul neis majades, kus majasisene küttesüsteem on korrast ära. Lisatud seletustest ilmneb, et on veel maju, kus juba aastaid on pool maja soe, osa kortereid aga külmad.

Pärnu Soojus varustab kõiki maju ettenähtud parameetritega küttega ning selle jaotus ja reguleerimine maja sees on elanike enda ning maja haldaja mure.

62,1 protsenti vastanutest maksab küttearved kahe nädala jooksul, kuu ajaga tuleb sellega toime 33,8 protsenti vastanuist, 4,1 protsenti aga veelgi pikema aja jooksul.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing