Koolijuht veetis armukesega õhtul purjuspäi koolimajas aega

11. aprill 2001, 07:51

Pärnu Vene gümnaasiumi vähem kui kaks nädalat ametis olnud direktor Tiit Vaher (37) lukustas end purjuspäi kabinetti koos armukesega, kes hiljem akna kaudu põgenes, kirjutab Eesti Päevaleht.

Esmaspäeva hilisõhtul Vene gümnaasiumis olnud õpetajate ja koristajate sõnul lukustas direktor end oma kabinetti koos tundmatu naisterahvaga, ega avanud mitme tunni jooksul koputamise peale ust.

Pealtnägijate väitel oli vahepeal ukse avanud koolijuht ilma püksteta ja särgiväel, temaga kaasas olnud naine aga põgenes nähtavasti akna kaudu, sest uksest ta ei väljunud.

Pärnu linnapea Einar Kelder otsustas juhtunust kuuldes mõne minutiga, et koolijuht tuleb vallandada. ?See tegu ei vääri isegi arutamist,? ütles linnapea, kes eile koolijuhi vallandamiskäskkirjale alla kirjutas.

Tiit Vaher on abielus ja töötas varem Sindi gümnaasiumi direktorina.

Pärnu haridusameti juhataja Anne Rähni sõnul kirjutas Vaher eile linnavalitsusse viidud seletuskirjas, et oli purjus ja tuli koolimajja puhkama.

Jaanuaris vallandas Pärnu linnavalitsus eelmise Vene kooli direktori Vladimir Kevtsovi, kes suurendas kooli eelarvet fiktiivselt nimekirjas hoitud õpilastega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing