Vilba: Lao on jaganud käsklusi minu alluvatele

24. aprill 2001, 12:40

Priit Vilba vastused online-pressikonverentsil:

Millistel ja millal teie vihjatud nõupidamistel on Meelis Lao viibinud? Mida tähendab Meelis Lao telefoniõigus ja tooge näiteid kuidas ta seda kasutanud on?

Lao on helistanud minu alluvatele Säästva Arengu ja Planeerimise Ametist ja jaganud korraldusi.

Kuidas takistas linnapea algselt linlastele odavamat ühistransporti võimaldavate kiipkaartide kasutuselevõttu ja millega on teie hinnangul seletatavad tema kannapöörded selles küsimuses?

Kiipkaardi sisseseadmisega oli volikogu otsusel tegeletud juba pool aastat, kui Te kõik lugesite ajalehest linnapea, et see tuleb lõpetada. Tänaseks oleme kuulnud juba avaldust, et kiipkaart on OK. Millega seda seletada on minu küsimus linnapeale?

Milline linnavalitsuse liige (liikmed) tuli välja Kaarli pst maa-aluse parkla ideega ja milline firma seda rajada kavatses?

Mulle tutvustasid seda ideed Jüri Mõis ja abilinnapea Heiki Kivimaa. Minu teada tahtis seda rajada TSM.

Miks sõlmis linn ESSiga parkimislepingu, mis tagab linnale üle kolmandiku võrra väiksema parkimistulu, kui oli algselt kirja pandud linna korraldatud riigihanke tingimustes, mille võitjana ESS lepingu tegemise õiguse üleüldse sai?

Tegelikult saab linn 5 aasta jooksul suurema summa kui konkursitingimused esialgu ette nägid. Esimesel käivitamisaastal on summa väiksem, aga järgnevatel aastatel see summa pidevalt kasvab.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing